Blogovin

Follow my blog with Bloglovin Krzysztof Kizierowski

Create Your Badge Flag Counter

środa, 26 marca 2014

Wyspa Milionerów


Wyspa św. Stefana
Wyspa niesamowicie urokliwaPrzyszła wiosna - czas na nowe zegarki Odwiedź na Pintereście profil użytkownika Krzysztof Kizierowski.

sobota, 1 marca 2014

Wojna rosyjsko - ukraińska


Dziś Imperator Rosji Putin wywołał wojnę z Ukrainą
Władimir Putin zażądał od Rady Federacji Rosyjskiej zgody na wysłanie wojsk na Ukrainę. I tę zgodę otrzymał. Odpowiedział tym samym na prośby Siergieja Aksjonowa, premiera Autonomicznej Republiki Krymu o uspokojenie sytuacji na półwyspie. Rada Federacji zgodziła się na militarną interwencję, bo zagrożone jest życie obywateli i żołnierzy Rosji w Autonomicznej Republice Krymu - podał oficjalnie Kreml.Rosyjska Rada Federacji zażądała od prezydenta Władimira Putina odwołania ambasadora Rosji Siergieja Kislaka z Waszyngtonu. Wniosek uzasadniono oświadczeniem prezydenta Baracka Obamy w sprawie Ukrainy. - Uważam, że słowa amerykańskiego prezydenta to jawne zagrożenie, przekroczył czerwoną linię i obraził naród rosyjski - mówił w Radzie Federacji wiceszef izby Jurij Worobiow.
Jak poinformowało dowództwo wojsk MSW Ukrainy wcześniejsze doniesienia o rzekomej próbie zajęcia przez uzbrojonych napastników siedziby Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Autonomicznej Republiki Krymu są nieprawdziwe. Dziś Imperator Putin - odciął Krym od Ukrainy !
Kliczko apeluje o ogłoszenie powszechnej mobilizacji.Witalij Kliczko, szef partii UDAR, która popiera nowy rząd ukraiński, oświadczył, że należy ogłosić powszechną mobilizację w związku z agresją Rosji wobec Ukrainy. Ukraiński parlament powinien też zwrócić się do władz państw gwarantów bezpieczeństwa Ukrainy, by w trybie pilnym wypełniły swe zobowiązania wynikające z Memorandum Budapeszteńskiego - oświadczył Kliczko, który chce się ubiegać o urząd prezydenta Ukrainy w wyborach 25 maja. Memorandum podpisały w 1994 roku Stany Zjednoczone, Wielka Brytania i Rosja, które wspólnie zobowiązały się m.in. do respektowania suwerenności i granic Ukrainy i do powstrzymania się od wszelkich gróźb użycia siły przeciwko integralności terytorialnej i niepodległości politycznej tego państwa. Memorandum podpisano w związku z przekazaniem przez Ukrainę poradzieckiej broni nuklearnej.Dziś 18.03.14. imperator Putin włączył Krym jako republikę do Rosji!
Dziś (4.03.2014. z 3 - godzinnym opóźnieniem ) - Imperator Rosji raczył przemówic na konferencji prasowej: Przemawiając do dziennikarzy prezydent Rosji Władimir Putin oświadczył, że sytuacja na Ukrainie to "niekonstytu­cyj­ny przewrót i nielegalne zbrojne przejęcie władzy" Ludzie z Majdanu swoimi działaniami osiągnęli coś przeciwnego, do tego, co chcieli. Zdestabilizowali południowy wschód Ukrainy, powiedział. Doprowadzili do tego, że Rosja nie musi już przestrzegać zobowiązań z lat 90. Memorandum budapesztań­skie, twierdzi Władimir Putin, Rosji nie obowiązuje bo po "ukraińskiej rewolucji" powstało zupełnie nowe państwo, z którym żadne umowy międzynarodowe nie zostały podpisane. Tak jak to było po rewolucji z 1917 roku. Odniósł się także do potężnych gier wojennych, które właśnie się zakończyły oraz wprowadzenia żołnierzy na Krym. Manewry nie są powiązane z sytuacją na Ukrainie. Nie ogłaszaliśmy ich, bo to miało być sprawdzenie gotowości w stanie alertu. Nie ma teraz powodu, by wprowadzać wojsko na Ukrainę. Prosił nas o to Wiktor Janukowycz. Jednak niepokoją nas podnoszący głowę neonaziści i antysemici. Także w Kijowie - zauważył prezydent Rosji. Zwiększenie obsady baz rosyjskich na Krymie wytłumaczył pojawianiem się "niebezpiecz­nych elementów", mogących w przyszłości zagrozić bezpieczeństwu żołnierzy. Jednoznacznie również oświadczył, że prezydent Janukowycz nie wydał rozkazu strzelania do ludzi Majdanu ! To kto strzelał ?
Революцiя Україна Київ Контратака Майдану вул... przez krzychol
Analizując ten filmik kadr po kadrze dochodzimy do niesamowitych wniosków ! Wszystkie apele i komendy wydawane przez czarnych w mundurach z żółtymi paskami prowadzone są w języku rosyjskim ! 2min52' - przyjrzyjcie się dokładnie broni z której strzela czarny w mundurze !
Akcja Europa

Obserwatorzy